Září v 9.B

První den školy jsme se z důvodu rekonstrukce neobvykle sešli na zahradě prvního stupně. Dále jsme přiváděli prvňáčky do školy a fotili jsme se. Další dva dny jsme byli na výletech na mokropeské pláži a na Skalce v Mníšku, kde jsme si mohli opéct buřty. Ke konci týdne jsme se začali normálně učit. Předposlední týden září jsme se zúčastnili celostátní výzvy Pěšky do školy a skončili jsme na krásném třetím místě na naší škole. Aby toho ale nebylo málo, tak jsme byli přihlášeni do cirkusu jménem Happy Kids, který nás čekal v posledním týdnu září. Probíhalo to tak, že jsme si každý vybral roli a tu jsme trénovali s profesionály. Byli jsme rozděleni do dvou skupin, protože nás bylo hodně. Každá skupina měla generálku a další den premiéru. Na představení se byli podívat naši rodiče a všichni to moc chválili. My jsme si cirkus užili a ukončili jsme tak první měsíc školy.

Zapsaly: Nela a Laura