Další akce k projektu Učíme se od profíků

V rámci celoškolního projektu Učíme se od profíků vyrazila naše třída 9. B společně s 9. A ve čtvrtek 4. 5. do Líšnice do rodinné firmy Stauchových, kteří mají jednu ze tří evropských firem specializujících se renovace starých automobilových veteránů. Umí vyrobit ze dřeva a hlavně kovu různé součástky do veteránů třeba i jen podle fotografií, některá auta staví jen z několika málo starých kousků v podstatě celá znovu (kromě vnitřních čalounění apod.). Překvapilo nás, jak jedinečnou firmu máme takto blízko! Nejen že jsme se zde dozvěděli spoustu nových, zajímavých informací a dílnu si celou prošli, dokonce jsme mohli Stauchovi pozorovat při práci.

A aby nebylo zážitků a nových informací z Líšnice málo, pan Stauch nám ještě ukázal svoje včely. Abychom mohli včelí úly prozkoumat skutečně zblízka, půjčil nám krásné včelařské kloboučky. 😉

Více fotografií najdete v naší fotogalerii.