Čarodějné dopoledne :-)
Sluníčka si užila (čaro)krásné dopoledne plné úkolů pro malé čaroděje a čarodějnice. Kdo chtěl, mohl si nechat „vytetovat“ na ruku i čarodějný symbol. Také buřtíky nám všem moc chutnaly. A nakonec……odměna od naší malé čarodějnice :-).
Číst více
