Rozloučení s předškoláky
Rozloučení s našimi předškoláky proběhlo na školní zahradě. Společně jsme si užili bohatý program. Předání plakety prof. Josefa Kubálka Vystoupení Hejblíkovic Pasování předškoláků Milá školko já Ti mávám, malým školákem se stávám… Více v naší fotogalerii 🙂
Číst více
