Rozloučení s předškoláky
,,Každá školka má svůj konec, jako měla začátek“ S našimi předškoláky jsme se rozloučili v Kulturním domě. Děti vystoupily s pásmem veselých písniček a pak začala kouzelnická a balónková show. Slavnostní pasování předškolálů Slavnost jsme si všichni užili a ukápla i slzička. Děkujeme všem rodičům za celoroční spolupráci a důvěru:-) VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY 🙂
Číst více
