3.12. Divadlo v tělocvičně – Betlém
Ve středu 3. 12. 2025 se uskuteční ve školní družině – v tělocvičně divadelní představení „Betlém“. Přivítáme Divadlo ŠUŠ a všichni se vánočně naladíme. Představení začne ve 13:45 hod, trvat bude asi 55 minut. Vstupné zaplatí ŠD. Proto prosím všechny rodiče, abyste zvážili a upravili odchody svých dětí a dopřáli jim příjemný zážitek.
Číst více
