Autobusová doprava do školy

Informace z Integrované dopravy středočeského kraje:

Vážení rodiče,

dovolte, abychom se v souvislosti s blížícím se začátkem školního roku 2022/2023 na Vás obrátili se žádostí o spolupráci. Vzhledem k tomu, že značná část dětí cestujících do školy si kupuje jízdní doklady u řidiče při nástupu do autobusu, dochází tím k překračování pobytu autobusů v zastávkách a zpožďování spojů. Abychom nemuseli do budoucna prodlužovat jízdní doby autobusů, což by vedlo ke snížení atraktivity veřejné dopravy a také ke zvýšení nákladů na dopravu, oslovujeme Vás s prosbou, abyste prostřednictvím Vašich sociálních sítí, školních nástěnek a na rodičovských schůzkách, informovali žáky, ale zejména jejich rodiče o možnosti odbavení prostřednictvím PID Lítačky, aplikace PID Lítačka.

Pokud chcete, aby Vaše děti platily jízdné v systému PID bezkontaktně a byly při cestování rychle odbaveny, tak není nic jednoduššího, než jim do jejich mobilu stáhnout aplikaci PID Lítačka (https://app.pidlitacka.cz/), zaregistrovat se pomocí e-mailu a zadat platební údaje z Vaší platební karty.

Zde je odkaz na časté dotazy pro nákup kuponů v mobilní aplikaci: https://app.pidlitacka.cz/faq#faq-kupony 

Odkaz na video k PID Lítačce: https://www.youtube.com/watch?v=8B_EpMUyiQk

V příloze zasíláme leták k PID Lítačce – budeme rádi, pokud video/leták publikujete na Vašich sociálních sítích, školní nástěnce, webu apod.

Děkujeme za spolupráci.