Vyhledávání:


Přihlásit k odběru novinek:

E-mail


Vybrat třídu/y

                               

Novinky

24.
únor
2021

Informace k provozu školy od 1. 3. 2021

Od 1. 3. 2021 - (ne)docházka, obědy, plot/d radosti, (vstup do dotazníku k distanční výuce)

Vážení rodiče,

tak jsme doma - teď úplně všichni školou i školkou povinní. Těšili jsme se, že se školy začnou otevírat, ale nastal úplný opak. Není to radostné, je to už dlouhé. Ale držme si palce, určitě to zvládneme!

Se žáky 1. + 2. tříd, také s předškoláky, komunikují o průběhu distanční výuky jejich paní učitelky a paní asistentky. Pokud byste ale cokoliv potřebovali od vedení školy, neváhejte se ozvat.

Individuální konzultace s přítomností ve škole - dle dohody s pedagogem. Doporučuji minimalizaci osobních návštěv a konzultace online.

Posílám nabídku naší školní jídelny. Je možné, že vám doma třeba přijde vhod a nebudete muset - mezi učením se s dětmi a třeba ještě hlídáním dětí věku školkového - vařit. Naše školní jídelna bude příští týden (od 1. 3. 2021) vařit - pro naše školní děti, - dále je možnost si objednat i oběd další, třeba pro členy rodiny (cena tohoto oběda je jako obvykle 60 Kč), - obědy si odnášíte domů v nádobách na potraviny, - čas výdeje je 11:00 - 11:30 hodin. V době jarních prázdnin, jídelna nevaří. V týdnu po jarních prázdninách budeme vařit podle počtu zájemců. Podrobnosti u vedoucí školní jídelny Simony Kreuzigové.

Vážení rodiče, pokud víte, že jste se dostali do finanční tísně a obědy pro vás nejsou cenově dostupné, neváhejte prosím a ozvěte se mně nebo vedoucí školní jídelny S. Kreuzigové. Určitě se pokusíme spolu s Vámi vymyslet, jak Vás podpořit. Nebojte se, informace zůstanou jen mezi námi.

Pevné nervy a udržujme si co nejvíce dobré nálady. Třeba tím, že si na našem školním plotě/du podpory a radosti přečtete nějaký hezký vzkaz a přivěsíte další :)

Renáta Bartoníčková

(PS: Pokud jste nám ještě nevyplnili Zpětnou vazbu na distanční výuku v 1. pololetí (11 otázek) a je možné, že marně hledáte v předchozích zprávách vstup, přikládám ho: Microsoft Forms)

Vážení rodiče,

prosím sledujte aktuální situaci.

Aktualizované informace k provozu školy od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 22. 2. 2021 se v prostorách naší školy s účinností od 1. 3. 2021 za odpovídající ochranný prostředek považují pouze:

• respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95),

• zdravotnická obličejová maska (= zdravotnická/chirurgická rouška) nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC.

V souladu s těmito opatřeními je od 1. 3. 2021 pohyb a pobyt ve vnitřních prostorách školy i ve venkovních prostorách školy, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, umožněn všem osobám (tj. dětem, zaměstnancům, návštěvníkům školy) pouze s některým z výše uvedených ochranných prostředků. V naší škole preferujeme s ohledem na ostatní žáky a jejich rodiče jednoznačně rozpoznatelný ochranný prostředek splňující výše uvedené normy – respirátor nebo zdravotnická rouška.

U dětí do 15 let jejich věku je v souladu s výše uvedeným opatřením naprosto dostačující zdravotnická/chirurgická rouška. I nadále platí naše doporučení, aby děti byly pro pobyt ve školních prostorách vybaveny alespoň 4 kusy těchto zdravotnických roušek.

Velice si vážíme Vaší spolupráce a ohleduplnosti vůči svému okolí a s tím souvisejícím dodržováním nových opatření.

Soubory ke stažení:

Informace MŠMT
popis: aktualizace
stáhnout: pdf , 189.3 kB

Důležité zprávy ze školy:

Žhavé novinky ze tříd:

1. třída | 17. března 2021
Distanční výuka

2. třída | 17. března 2021
Distanční výuka

3. třída | 17. března 2021
Distanční výuka

4. třída | 17. března 2021
Distanční výuka

5. A | 17. března 2021
Distanční výuka

5. B | 17. března 2021
Distanční výuka

6. A | 17. března 2021
Distanční výuka

6. B | 17. března 2021
Distanční výuka

7. A | 17. března 2021
Distanční výuka

7. B | 17. března 2021
Distanční výuka

8. A | 17. března 2021
Distanční výuka

8. B | 17. března 2021
Distanční výuka

9. třída | 17. března 2021
Distanční výuka

Družina | 16. prosince 2020
Změna platby za školní družinu

Co bude dnes k jídlu?

»» Máme značku ««

logo rodiče vítáni logo Zdravá abeceda logo Asociace cambridgeských škol v ČR

»» Jsme zapojeni do ««

logo Step by step ČR o.s. logo Recyklohraní aneb Ukliďme si svět logo Celé Česko čte dětem logo Noc s Andersenem

»» Děkujeme ««

Josef Kubálek pedagog Socha pod vodou

»» Spolupracujeme ««

logo Všenorská knihovna

logo DOBNET

logo Taneční studio Dobřichovice

logo SVČ Dobřichovický domek logo PC Akademie Všenory

 

Certifikát společnosti Scio Ocenění společnosti Scio

Obedyprodeti.cz

logo Investice do rozvoje vzdělávání

logo Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - Šablony pro MŠ a ZŠ I